Prodavac (vođa prodaje)

Kompanija GIR je dizajn orijentisana kompanija, proizvođač nameštaja, koja broji preko 650 zaposlenih. Vodeći je izvoznik nameštaja od masiva drveta u Srbiji. Proizvođač je nameštaja za brend “Ethnicraft“ i „GIR“.
Proizvodi kompanije GIR izvoze se širom sveta u saradnji sa inostranim partnerom već 17 godina i prisutni su na svim relevantnim svetskim sajmovima nameštaja.

Zbog povećanog obima posla potreban nam je kolega/koleginica na poziciji:

Lokacija: Beograd

Opis poslova, zaduženja i odgovornosti

  • Priprema, koordinacija i implementacija prodajnih aktivnosti u skladu sa poslovnom strategijom i u sardanji sa ostalim članovima tima
  • Upravljanje i kreiranje izveštaja o potrebama kupaca, problemima, interesima, konkurentnim aktivnostima i potencijalima za nove proizvode i aktivnosti
  • Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju proizvoda
  • U saradnji sa logistikom, koordinacija blagovremenih isporuka i distribucije robe ka kupcima
  • Razmatranje dospelih i ubrzavanje rešavanja reklamacija i pritužbi kupaca, kako bi bili maksimalno zadovoljni uslugom
  • Uspostavljanje, razvijanje i održavanje pozitivnog poslovnog odnosa i odnosa s kupcima
  • Briga o prijemu, skladištenju, održavanju i razvrstavanju proizvoda
  • Praćenje stanja zaliha i njihova optimizacija
  • Izlaganje proizvoda
  • Direktno posluživanje kupca
  • Pakovanje proizvoda
  • Blagajnički i administrativni poslovi
  • Sastavljanje nedeljnih izveštaja o radu za Direktora preduzeća
  • Obavljanje i drugih poslova u skladu s uputstvima Direktora.

Uslovi

  • Iskustvo u prodaji
  • Poznavanje i praćenje zakonskih propisa iz materijalnog i finansijskog poslovanja
  • Poznavanje poslovnih običaja u trgovini
  • Visok nivo organizacionih veština
  • Menadžerske sposobnosti
  • Samostalnost u donošenju odluka
  • Profesionalnost i kreativnost u radu
  • Poznavanje rada na računaru
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Komunikativne sposobnosti
  • Ljubaznost i prijatan pristup kupcu

Poželjne osobine kandidata:

  • Vozačka dozvola B kategorije (prednost)
  • Sistematičnost i kreativnost
  • Proaktivnost i inicijativa
  • Timski igrač
  • Nenametljivost
  • Spretnost
  • Pažljivost

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom i inovativnom okruženju
  • Priliku za personalni i profesionalni razvoj
  • Učešće u kreiranju novih ideja, novog brenda
  • Učešće na lokalnim, regionalnim i internacionalnim sajmovima
  • Izazovna finansijska primanja

Ukoliko ste se prepoznali u ovom oglasu, očekujemo Vašu prijavu na mail: hr@gir.rs
Kontaktiraćemo samo kandidate, koji odgovaraju zahtevima pozicije.